Anasayfa » Kızlık Zarı Çeşitleri » Normal (Anüler) Kızlık Zarı
Normal (Anüler) Kızlık Zarı

Normal (Anüler) Kızlık Zarı

Normal kızlık zarı (Anüler kızlık zarı )

Anüler kızlık zarı olarak telafuz ettiğimiz  şey aslında normal kızlık zarıdır.

Ortasında adet kanamasının dışarıya akmasına musade edecek yuvarlak bir deliği olan kızlık zarına annüler kızlık zarı denir. 

Kızlık zarı çeşitleri içerisinde en fazla olanı annüler  kızlık zarıdır %80-90. Yani kadınların büyük çoğunluğunda ormal kızlık zarı vardır.

Bozulmamış  kızlık zarı cinsel ilişki sırasında mutlaka yırtılır ve kanama olur. Normal kızlık zarı ile diğer kızlık zarlarlarını,  kızlık zarı çeşitleri makalemizden yazılı ve görsel olarak ayrıntılı biçimde inceleyebilirsiniz.

 

Bir yorum

  1. 17 yasindayim hic iliski yasamadim ilk defa aynayla baktim ve kizlik zari resimlerine baktim yirtik olana benzemiyo normal kizlik zarina benziyor dis dudaklari ayirdim hafifce halka seklinde yanlari sert duruyo pembemsi beyazimsi ortasinda et parcasi var oda pembemsi beyaz et parcasinin altindada kucuk bi delik var serce parmagim kadar yada biraz daha kucuk deligin altindada duvar gibi duran et var yine pembemsi beyaz heryeri kapali sadece kucuk bi delik var normal demi bu yirtik olsaydi daha genis dururdu ama benim vajinam dar duruyor

Soru Sor