Anasayfa » Kızlık Zarı Dikimi » KIZLIK VİDEOLARI
KIZLIK VİDEOLARI

KIZLIK VİDEOLARI

Kızlık zarı görüntüsü ( kızlık zarı ile ilgili video ve resimler ) :

Kızlık zarı kişinin kendisi tarafında görülemediği için en çok merak edeilen konulardan biriside kızlık zarı görüntüsü ve vajendeki yeridir. Buradaki resimleri ve videoları  incelemeden  önce kızlık zarı genel bilgileri okumanızı tavsiye ederim .

Kızlık zarı çeşitleri yaklaşık 12 adettir. Kızlık zarındaki bu çeşitlilik okuyucularımızı meraklandırmaktadır. Özellikle kadın okuyucularımız kızlık zarlarının hangi tip olduğunu merak edip kızlık zarımı nasıl görebilirim sorusunu bizlere sormaktadır. Kızlık zarı görüntüsü ile ilgili en cok merak edilen konular ve sorular şöyledir.

 

 

2 yorum

  1. Merhabalar ben dün partnerımle ilk kez önden ilişkiye girmeyi demedim. Yani birkaç defa denedık çok korktum ve kastm kendimi o yüzden başta giremedi. Sonrasında yavaş yavaş beni rahatlatarak girmeye başladı ve girdi içime penisinin yaklaşık yarısı kadarı girdi ve sanki bir yere carptı içimde ve bunu ikimizde hıssettık ama o an partnerım bosaldıgı için içimden cıkmak zorunda kaldı ve çıktı. Bu esnada hiç bu şekilde kanama olmadı. Ve bu bizi düşündürdü bizim o içerde biyere değdiğini düşündüğümüz şey kızlık zarımıydı? Bozulup bozulmadgnı nasıl anlarım

    • bu anlattıklarınıza dayanarak yorum yapmamız maleseff mümkün değil. kadın doğum doktoruna muayene olmanız gerekiyor. kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını anlamanız için . gecmiş olsun.

Soru Sor